Kim jesteśmy? 

Delikatesy Amon to firma rodzinna. Nasz sklep stacjonarny w Zielonej Górze funkcjonuje już od prawie 20 lat, a do naszych klientów dołączają kolejne pokolenia - coraz bardziej wymagające i świadome w kwestii zdrowego odżywiania.

Jedzenie i zdrowy styl życia to tematy, który zawsze były nam bliskie. Lubimy jeść, rozmawiać o jedzeniu i poznawać nowe smaki. Często też improwizujemy w kuchni z tego co jest akurat w naszej lodówce, tylko gdy wyjdzie coś dobrego, to trudno to potem powtórzyć ;) Gdy zostaliśmy rodzicami jakość spożywanych produktów zaczęła mieć dla nas jeszcze większe znaczenie. Często rozmawialiśmy z klientami i na bazie zdobytych informacji zaczęliśmy zmieniać asortyment w sklepie.

Choć żyjemy w czasach gdy zakupy robi się w wielkich marketach to wierzymy, że dla małych sklepów wciąż jest miejsce. Każdego dnia przekonują nas o tym nasi powracający Klienci. 

Chcemy być dla Wszystkich tych którzy lubią zakupy w kameralnej atmosferze, gdzie wszystkie produkty są na wyciągnięcie ręki, gdzie można porozmawiać z obsługą. Czasem czegoś brakuje bo źle oszacowaliśmy i trzeba czekać do kolejnej dostawy, ale wolimy tak, niż żeby coś było nieświeże.

Alergie pokarmowe, diety, nietolerancje to też dobrze znane nam tematy. Marzy nam się, aby każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie. Aby składy produktów były proste i nie przerażały skomplikowanymi nazwami. Aby rodzice kupowali u nas wartościowe produkty dla swoich dzieci i budowali w nich prawidłowe nawyki żywieniowe. A osoby starsze odnajdywały w naszych produktach smaki z dzieciństwa.

Jednocześnie, aby zakupy żywnościowe były przyjemnością i trwały krótko. A więcej czasu zostało na inne ulubione zajęcia.

Staramy się cały czas wprowadzać cos nowego aby Was zaskakiwać i inspirować do kulinarnych doświadczeń. Często sami najpierw próbujemy coś w domu. Niestety niektóre produkty odpadają, chociaż tak wiele sobą obiecywały...
Szukanie dobrego jedzenia jest naszą misją i zawsze dużą radość sprawiają nam klienci wracający do nas po swoje ulubione produkty.

Sklep internetowy to kolejny etap naszego rozwoju. Zależy nam na tym, aby oferta sklepu była łatwo dostępna. Dlatego poszerzyliśmy nasze usługi o zakupy z dowozem lub odbiorem gotowego zamówienia w sklepie. Wybór dogodnej formy pozostawiamy Wam nasi Klienci.

Zapraszamy na zakupy!